Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Іспаському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Миколи Марфієвича створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

 • заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;
 • наявний пандус для осіб з особливими освітніми потребами;
 • виділено спеціальні  класні кімнати для даних учнів.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло

на робочі місця падає ліворуч.  При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кугове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В закладі відкриті класи для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Створені умови для навчання дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей. Учням надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові  послуги (у навчальному закладі працюють соціальний педагог, практичний психолог та логопед).

Матеріально-технічне забезпечення закладу

– 2 кабінети інформатики (20 учнівських місць+ 2 основних комп’ютера);

– 9 ноутбуків;

– 1 мультимедійний проектор;

– 16 кабінетів облаштовано телевізорами;

– 13 кабінетів облаштовано комп’ютерами.

Фактична чисельність здобувачів освіти b Іспаському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М. Марфієвича

   В Іспаському ЗЗСО  І-ІІІ ступенів імені М. Марфієвича навчається 681 учень.

Дорогі колеги – працівники школи і

ветерани освітянської ниви! 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти! Праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, радість перемог, емоційні підйоми. Це не просто професія, це спосіб життя. Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання та досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України.
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, добробуту та нових професійних досягнень! Нехай творча наснага, успіх та оптимізм крокують поруч із вами з року в рік, а невичерпна життєва енергія сприяє здійсненню усіх планів та задумів! 

        Зі святом!

З повагою директор закладу Віталій ГАКМАН

День миру

Злітають до неба рядкамиДитячі листи-журавлі…І чути молитву мамиПро мир на своїй землі. Нам потрібне мирне небо,Синє-синє, світле-світле,Миру нам сьогодні треба!! У Міжнародний день МИРУ учні Іспаського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. М. Марфієвича долучилися до Всесвітньої акції “Голуб миру”. 🕊️🕊️🕊️ Із мрією в серці про МИР в Україні. 💛💙💛💙💛💙

Подорожуємо Україною

В рамках навчального проекту “Подорожуємо Україною” учні 8-9 класів побували у ЛьвовіНезабутні враження справили на дітей екскурсії до Високого ЗамкуЛичаківське кладовище, де поховані видатні особистості, вшанували пам’ятьГероїв Небесної СотніХлопцям особливо сподобалася екскурсія до музею зброї “Арсенал”, а дівчатам майстерня шоколадуЩиро дякуємо екскурсоводам за гарні змістовні розповіді

Поїздка в Хотин

Чудовий осінній день, поруч допитливі дитячі очі та дорога вперед. А що там попереду? Наш екскурсійний автобус несе нас в захопливу подорож… Високі мури Хотинської фортеці перенесли нас у добу середньовіччя. Сяйво Кришталевої печери, її химерні коридори та зали зачарували своєю загадковістю. Неймовірна краса та мелодія води Джуринського водоспаду залишила у нашій пам’яті немовірні враження. Ось такі незабутні спогади про цей день залишаться в учнів Іспаського ЗЗСО І -ІІІ ст. М. Марфієвича.

Олімпійський тиждень

10.09.2021 у нашому закладі відбулося урочисте відкриття «Олімпійського тижня»,який традиційно проводиться щороку напередодні Дня фізкультурника. Серед шестикласників були проведені «Веселі старти»,де діти проявили свою спритність,швидкість, кмітливість та витривалість у різних видах цікавих естафет. А також змагання з міні-футболу серед учнів 9-их класів.

«Що нового в інституційному аудиті шкіл»

Державна служба якості освіти провела вебінар

«Що нового в інституційному аудиті шкіл»

23 вересня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл».

Юрій ВЕРГУН, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, розповів про цінність інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави, оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.

За результатами інституційних аудитів у закладах загальної середньої освіти можливо виокремити ряд позитивних тенденцій:

 • школи почали приділяти більше уваги психологічному комфорту дітей та розробляти власні антибулінгові політики;
 • вчителі планують свою викладацьку роботу, адаптують навчальні програми до особливостей конкретних класів;
 • значно зріс рівень використання педагогами цифрових технологій в освітньому процесі;
 • вчителі, особливо початкових класів, впроваджують формувальне оцінювання;
 • зросла увага на формування в учнів ключових компетентностей і наскрізних умінь.

Окремо акцентовано увагу на нововведеннях у процедурі проведення інституційного аудиту в школах, до яких належать:

 • окремі процедури оцінювання можуть проводитися дистанційно;
 • під час роботи експертної групи в школі проводяться перевірка та процедури оцінювання освітніх і управлінських процесів та внутрішньої системи забезпечення якості освіти, які не були проведені дистанційно;
 • висновок і рекомендації надсилаються на ознайомлення керівнику та засновнику школи не пізніше 15 робочих днів з дня завершення роботи експертної групи.

Важливим кроком для вдосконалення процедури проведення інституційних аудитів має стати використання комп’ютерних технологій, зокрема інформаційної системи EvaluEd, яка спрямована оптимізувати більшість процесів опрацьовування та зберігання даних.

Під час вебінару презентовано порадники, створені, щоб підтримати керівників громад, – «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти» та директорів шкіл, – «Абетка для директора», у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти, онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі», ще один інструмент професійного розвитку керівників закладів освіти, розроблений Службою у співпраці з партнерами.

Із записом вебінару можна ознайомитись на ютуб-каналі Служби  https://www.youtube.com/watch?v=DuN48frN2RY