Труфин Наталія Петрівна

Освіта: Вища, ЧНУ

Спеціальність: Викладач хімії.

Категорія: Вища.

Пед. звання, нагороди: грамота райво.

Проблема над якою працює: формування в учнів здатності самостійно навчатися шляхом впровадження інформаційних технологій.

Впровадження досвіду:

Вчителя хімії , вчителя –методиста Чернівецької спеціалізованої школи “Освітні ресурси і технологічний тренінг” І-ІІІ ступенів № 41 з вивченням єврейського етнокультурного компонента Любаревої Світлани Іванівни, (блог  за посиланням https://svetlanalubareva.wordpress.com).

Суть досвіду.

Головні завдання своєї професійної  діяльності Світлана Іванівна бачить у створенні умов для особистого розвитку та творчої самореалізації всіх учасників навчально-виховного процесу.

Шляхи вирішення проблеми:

• створення оповідань та казок, що містять елементи логічного навантаження;
  • створення медіатеки годин спілкування.
  • використання мережі Інтернет.

Новації, надбання:

– створена електрона бібліотека дидактичних ігор та вправ, що сприяють розвитку логічнрго мислення майбутніх випускників.

СКАРБНИЧКА УЧИТЕЛЯ

Петрюк Галина Василівна

Рік народження: 1959

Педагогічний стаж: 32 років

Освіта: вища, ЧДУ

Спеціальність: Вчитель хімії

Категорія: Вища.

Пед. звання, нагороди: Старший вчитель.Гр. облуон, МОНУ

Проблема над якою працює: “Розвиток логічного мислення та активізації навчально-пізнавальної діяльності учня на уроках хімії”

Впровадження досвіду:

• Погач Г. М. Чернівецький військово-спортивний ліцей.

Суть досвіду.

Впровадження ІКТ, як шлях досягнення високих результатів та розвиток дитячої обдарованості.

Шляхи вирішення проблеми:

• Використання віртуальних лабораторій.

Новації, надбання:

• Проекти: “Хімія. Колір. Психологія”, “Краса і хімія”, “Вода- найдивовижніша речовина у світі”, “Батарейка”  за програмою “Інтел. навчання для майбутнього”

Скарбничка учителя