Майбутні захисники

19 листопада в Іспаському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Миколи Марфієвича панувала святкова атмосфера. Проводився конкурс «Козацькі забави»,  приурочений річниці  Революції Гідності  і Свободи. До участі готувались учні 5-6 класів.  Розпочався конкурс вітальним словом директора школи Віталія Дмитровича Гакмана. А потім – спортивні естафети, які підготував вчитель фізкультури Сергій Петрович.  Всі учасники  активно включились в змагання, щиро переживали  за своїх друзів. Але найазартнішим був конкурс  «Перетягування линви».  Тут навіть вчителі подумки  «впрягались»  разом зі своїми дітьми. А вболівальники з плакатами та кричалками підтримували своїх однокласників.

А потім команди  хлопців марширували з піснею, демонструючи гарний вишкіл.

А завершився конкурс нагородженням. Грамоти отримали всі учасники,  а з ними і посвідчення про прийом у козачата.

Підростає гідна зміна!