МО суспільно-гуманітарного циклу

Скажіть мені і я забуду.

Покажіть мені і я запам’ятаю.

Дайте можливість обговорити і я зрозумію.

Дайте можливість навчити іншогоі я досягну досконалості.

Конфуцій

Ці слова досить влучно описують навчання здобувачів освіти Іспаського ЗЗСО І- ІІІ ступенів їм. Миколи Марфієвича. 01.12. в рамках ІІ засідання спільноти вчителів суспільно- гуманітарного циклу, провела урок-дослідження вчителька історії Малиш Ольга Володимирівна за темою «Гетьманські столиці», яка показала свою методичну і професійну майстерність, поєднала минуле і сьогодення, учні показали вміння використовувати технології для створення презентацій-досліджень, проявляючи творчу ініціативу, водночас вчителька професійно створила всі умови для формування всебічно розвиненої, гуманітарно-освіченої особистості з високим рівнем соціалізації та активною громадянською позицієюЗагул Сергій Дмитрович, вчитель історії, провів урок-змагання, в якому брали участь діти 7-х класів. Учні аналізували навчальну інформацію, творчо підходили до засвоєння навчального матеріалу,формулювали власну думку та правильно її висловлювали, доводили власну позицію, аргументували, аналізуючи навчальну інформацію. Уроки були цікавими, захоплюючими та креативними. Підсумком цього засідання завучкою ЗЗСО Мачек Олесею Дмитрівною був проведений тренінг за темою « Планування професійного розвитку педагога для досягнення його стратегічних та операційних цілей», метою якого було розробити алгоритм планування професійного розвитку. У поєднанні двох основних якостей: професійної майстерності та спеціальної підготовки, вона захопила всіх учасників тренінгу своєю толерантністю, інноваційністю та цікавими активними видами роботи. Отже, професіоналізм і покликання у педагогічній праці нероздільні.