Урок Фізичного виховання

Чудовий, енергійно-активний урок за темою «Розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів» провів Юрій Іванович Курилюк 09.12. у 5- Б класі.Завдання, які вчитель ставив перед собою, щоб досягти мети:

1. Навчати техніки різновидів ведення м’яча (правою та лівою рукою почергово) з наступною передачею в трійках.

2. Навчати техніки передачі м’яча двома руками від грудей, та однією від плеча на місці та в русі.

3. Сприяти розвитку в учнів перефірійного зору, ускладнюючі умови виконання вправ з м’ячем. Всі ці активні види діяльності сприяли успішному проведенню цього уроку. Вчитель добився мети-діти були задоволені. Даний урок включав різні форми діяльності учнів. Вікторина, яка проводиться в підготовчій частині уроку, розвиває розумову діяльність дітей, а скарбничка цікавого спонукає до пошуку інформації. Використання різноманітних організаційних форм, засобів, методів і прийомів навчання спрямовані на формування свідомого ставлення до занять фізичною культурою і спортом, сприяють розвитку швидкості, спритності, реакції рухів, почуття м’яча засобами рухливих ігор.