Заняття з першої психологічної допомоги

Сьогодні 26 липня 2022 року в Іспаському ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Миколи Марфієвича відбулося заняття з першої психологічної допомоги для дітей 6-12 років, яке провела волонтерка Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста України Олеся Олександрівна Ткаченко. Соціальна педагогиня провела з дітками цікаву роботу в ігровій формі, під час якої діти мали можливість познайомитися між собою та подружитися. Також кожен учасник заняття малював своє хобі. Такий вид діяльності допоміг дітям відволіктися від сьогоднішніх українських реалій. Адже дітки, як і дорослі, теж гостро відчувають тривожність від війни в Україні.

Дякуємо волонтерам Вижницької районної організації Товариства Червоного Хреста України, а особливо Олесі Олександрівні за таку можливість.