Архів категорії: Олімпіади

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Прізвище, ім’я учняМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Токар Богдан ІБельмега А. М.
Малиш Євгенія ІБельмега М. Г.
Нагірняк Максим ІІБельмега А. М.
Лучик Маргарита ІІБельмега М. Г.

Конкурс Яцика

Вітаємо переможців ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Вовк Соломія3ІІІКоваль С. Ю.
Труфин Владислав4ІІІДенис С. М.
Горяєва Олександра5ІІІВатрич Н. Ю.
Бельмега М. А.5ІІІГавриляк М. П.
Швейко Олександра5ІІІВатрич Н. Ю.
Воскресенська Дар’я5ІІІВатрич Н. Ю.
Ватрич Ольга6ІІванчук О. І.
Гакман Ірина7ІІІТокар І. М.
Лучик Єлизавета8ІІГурина Г. П.
Гакман Таміла8ІІДарій Н. М.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Гакман Христина8ІБельмега М. Г.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з тезнологічної праці

Прізвище, ім’я учня КласМісце Прізвище, ініціали вчителя
Труфин Олександр 8ІБельмега А. М.
Продан Данило9ІІБельмега А. М.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Мацюк Мирослава6ІІІ Заводя А. В.
Кузь Олександр8ІЛучик Л. В.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Гакман Христина8ІІМалиш О. С.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Кузик Дмитро8ІФуштей Л. М.
Скрипчук Іван8ІІФуштей Л. М.
Сидоренко Богдана9ІСергейчук Л. В.
Досієвич Уляна11ІІІ Фуштей Л. М.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

Прізвище, ім’я учняМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Гакман Артур ІГакман В. Д.
Кузь Олександр ІІСкороплс М. Г.
Сидоренко Богдана ІІСкоропляс М. Г.
Кисилиця Вероніка ІІСкоропляс М. Г.
Ярема Володимир ІІІСкоропляс М. Г.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ етапу XII МІЖНАРОДНОГО МОВНО – ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА

Прізвище, ім’я учня
Місце Прізвище, ініціали вчителя
Горяєва Олександра І Ватрич Н. Ю.
Ватрич Ольга ІІІванчук О. І.
Коваль Іванна ІІІІванчук О. І.
Гешко Олеся ІІІІванчук О. І.
Гакман Ірина ІІІТокар І. М.
Гакман Таміла ІІДарій Н. М.
Зварич Владислав ІІГладун П. І.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Прізвище, ім’я учняКласМісцеПрізвище, ініціали вчителя
Пелипко Анастасія9-БІІІПавлюк Ю. І.
Лучик Іван11-БІІІПавлюк Ю. І.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Прізвище, ім’я учня Клас Місце Прізвище, ініціали вчителя
Черкун Руслана10ІІМачек О. Д.