2 грудня відбулося ІІ засідання спільноти вчителів початкових класів. Мельник Оксана Миколаївна запросила на урок математики в 1-В клас. Це ибула казкова подорож до лісу. Урок розпочався цікавим привітанням. Вчителька на початку уроку налаштувала дітей на роботу. Було використано різні методи: хмара слів, робота у групах, танграм, математична вежа. Учні ефективно працювали на кожному етапі уроку. Підсумком уроку був телефонний дзвінок. Діти розповідали мамі про те, що виконували на уроці. Оксана Миколаївна в черговий ра продемонструвала високий рівень володіння ІКТ та інноваційними методами.

Наступним етапом засідання був майстер клас, на якому вчителі мали змогу покращити знання і вміння використання ресурсів у формі дистанційного навчання.

Вчителі вчилися створювати хмару слів у програмі «Word art». Ментором була Оксана Миколаївна. Вона пояснила на яких етапах уроку ця вправа буде ефективною.

Ротар Алла Михайлівна виступила з доповіддю «Домашні завдання та уроки онлайн».

Продемонструвала, як можна створювати тестові завдання у програмі Learning Apps.

Практичне заняття провела Гакман Антоніна Валентинівна. Вона запросила на урок у Classroom і продемонструвала можливості використання дошки у Google meet.

Дякуємо вчителям за неоцінений досвід і цікаві форми роботи. Бажаємо професійного зростання на педагогічній ниві.