ШАНОВНІ

працівники школи, батьки!

ДОРОГІ ДІТИ!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та

Різдвом Христовим.

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть у кожну родину добро, мир і достаток, душевну теплоту і сімейну гармонію.  Новий рік увійде у Ваш дім з надією на краще  майбутнє, вірою у добро та справедливість, любов’ю до людей  та принесе в дарунок щастя, здоров’я, стабільність, добробут, впевненість у завтрашньому дні та світлу долю.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найкращі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою директор закладу                  Віталій ГАКМАН