Материнство – це безмежне щастя і благословення, яке Бог дає жінці!!! Слово “МАМА” – для кожного українця уособлює три найдорожчі образи: Матір Божу, рідну Матір та Україну – Мати. Цьогоріч День Матері ми святкуємо водночас із традиційним православним жіночим днем – святом Святих Жінок – Мироносиць. Учні ❤ 5 – В ❤ Іспаського ЗЗСО І – ІІІ ст. щиро вітають УСІХ наймиліших матусь та найтурботливіших бабусь зі святом! 🌹🌹🌹Жіноче серце завжди чуйне і ніжне, добре й чутливе, у ньому ніколи не гасне любов, воно ні до чого не залишається байдужим.Безмежно дякуємо усім МАТЕРЯМ, чиї діти захищають нашу Україну!!! 💙💛Нехай Господь почує щирі молитви та винагородить Вас та Ваші сім’ї здоров’ям, а нашій державі дарує МИР та ЄДНІСТЬ!!!