31 травня відбулися збори батьків майбутніх  першокласників

(2015 – 2016 року народження)

На зборах виступив директор закладу Віталій Гакман, який  звернувся з вітальними словами до батьків майбутніх першокласників, та короткою візиткою про школу. Ознайомив батьків з основними компетентностями НУШ, з  науково-педагогічним проєктом  «Інтелект  України»,  за яким навчається 4-А клас, вчитель Денис С.М.. Вона розповіла про особливості навчання за цим проєктом.

Далі виступили вчителі, які  будуть працювати з майбутніми учнями 1-х класів:  Лучик М.П., Денис С.М.. Вони розповіли про особливості характерних ознак дітей даного віку та пояснили як створити школу, де дітям буде приємно навчатися, формувати відповідальних, активних та підприємливих громадян нового суспільства.

Батьки мали можливість не тільки почути про освітню програму «Інтелект України», але й побачити наочні посібники, відео-презентації, які допомагають стимулювати пізнавальну активність та самостійність учнів.

Практичний психолог Томащук У.І. розповіла про особливості адаптаційного періоду першокласників та про чинники, що впливають на успішність шкільної  адаптації.

Медична сестра Ткачук С.І. акцентувала увагу на необхідності медичного огляду  майбутніх першокласників та продемонструвала форму довідки  (Форма 086). Також наголосила про важливість вакцинацій дітей, коротко ознайомила з календарем  вакцинацій.

Вчитель-логопед Костинчук Х.П. розповіла про шляхи подолання мовленнєвих порушень у дітей шкільного віку, організацію логопедичних груп та про роль взаємодії  «логопед – батьки – учні».

Соколович П.І., заступник директора з ВР, ознайомила батьків як у школі організоване харчування за новою системою ХАССР у шкільній їдальні та про пільгові  категорії  дітей, які мають право на безкоштовне гаряче харчування.

Ротар А.М.,  заступник директора з НВР,  привітала батьків майбутніх першокласників з створенням нової шкільної родини, закликавши батьків до активної співпраці у освітньому процесі, про важливість підтримки батьків майбутніх школярів.